Biz Kimiz ?

Yenilikçi ve Sağlam

Demya’nın ilk temelleri 1995 yılında gayrimenkul yatırımcılığı alanında Musa DEMİREL tarafından atılmıştır. İkisi de inşaat mühendisi olan çocukları Gökşen Baki DEMİREL ve Özgür DEMİREL’ in katılımı ile inşaat sektörüne giren Demya kısa sürede yenilikçi mimarisi, sağlam yapı anlayışı ve yapılarda işlevselliğe verdiği önemle bilinirliğini arttırmıştır.

Mühendislik bilgisini ve modern tasarımı ön planda tutarak insanların gereksinimlerini şekillendirmektedir. Demya yaptığı her projede sektöre farklı bir bakış açısı kazandırarak özel ve kaliteli işlere imza atmaktadır.

Prensipler ve Tecrübe

Mühendislik bilim ve matematiksel prensipleri, tecrübe, karar ve ortak fikirleri kullanarak insana faydalı ürünler ortaya koyma sanatıdır.

Demya Mühendislik işin ilk noktasından başlayarak sonuna kadar verdiği hizmetlerle bu sanatı en profesyonel şekilde gerçekleştirmektedir.

Demya İnşaatı

Dayanıklı ve İşlevsel

Her ayrıntının çok önemli olduğu, sektördeki yenilikleri kullanarak dayanıklı ve işlevsel projeler ortaya çıkarıyoruz.

Yaptığımız işlerde kaliteli malzemeler, mühendislik ve doğru işçiliği kullanarak rahatınıza ve sağlığınıza dikkat ediyoruz.

Demya Danışmanlığı

Hızlı ve Güvenilir

20 yılı aşkın süredir edindiği bilgi ve tecrübe ile yatırımcılara doğru yatırımları bulmak kadar stratejik bir bakış açısı kazandırmayı da hedefliyoruz.

Yatırımcının tüm taleplerini göz önüne alarak hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı sunmaktayız.

Zaman ve İş Yönetimi

Mühendislik ve Disiplin

Mühendislik disiplini ile çalışan firmamız zaman ve iş yönetimi konusundaki bilgileri ile rakiplerinden ayrılmaktadır.